Změna slev

Asi nejsme první, kteří mají problémy se současnou inflací, zdražováním nejen knih, poklesem prodejů a dalšími neduhy. A rozhodně nejsme první, kteří hledají cestu k přežití, aby nemuseli „zavřít krám“. Většina toho se týká vnitřního chodu firmy, ale pár věcí bohužel zasáhne i zákazníky.

První změna bude pozitivní. Čtrnáctidenní dvacetiprocentní sleva na tituly Nakladatelství CREW bude prodloužena na věky věků. V podstatě všechny tituly s logem CREW si budete moci kdykoliv koupit se slevou 20 %, a také na ostatní nové zboží (s obvyklou výjimkou rarit a antikvariátu) budeme nadále dávat větší slevy, až 15 %.

Celkové zvýšení slev je ale vyváženo tím, že bude nutné snížit procenta slev pro věrné zákazníky. Už teď se prodávaly některé tituly za nákupní ceny (což nebyla zrovna výhodná obchodní strategie), a pokud bychom to nezměnili, tak se dostaneme opravdu pořádně přes. Tudíž jsme byli nuceni udělat změnu, aby byla procenta reálnější a přece jen nám něco zůstalo na zaplacení nájemného a lidí… ale snažili jsme se to udělat tak, abychom úplně neznevýhodnili věrné zákazníky, a ti stále měli (zaslouženě) lepší podmínky než v jiných obchodech. 

Co se tedy stane?

Systém věrnostních slev se upraví: slevu 5 % z již zlevněných titulů získají všichni nově registrovaní zákazníci, a sleva 10 % z již zlevněných knih a komiksů bude vyhrazena pro všechny, kteří u nás dosud „nasbírali“ věrnostní slevu nad 15 %. Což u titulů z Nakladatelství CREW činí skoro 30 %.

Omlouváme se, děkujeme za pochopení a doufáme, že u nás budete i nadále rádi nakupovat.

Za knihkupectví Arkham

Jiří Pavlovský a Filip Gotfrid