Cesta kostí

Kód: 036517
Neohodnoceno
444 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spisovatel Richard Douek vám spolu s výtvarníkem Alexem Cormackem přináší brutální příběh o přežití. Čerpá z historie a ruského folkloru, ve kterém se nejhorší vězení na světě stává pouze bránou k ještě temnějším hrůzám.

V roce 1953 jsou sibiřské gulagy v oblasti Kolymy peklem na Zemi. Takže když se Romanu Morozovovi naskytne příležitost k útěku, samozřejmě příliš neváhá. Jenže i když se Romanovi a jeho dvěma společníkům podaří utéct, pořád je od svobody dělí stovky kilometrů nehostinné, mrazivé tundry.

Vydejte se spolu s Romanem, Grigorijem a Sergejem na pouť smrtící pustinou a položte si jednoduchou otázku: „Co bych udělal já?“

Douekův krajně znepokojivý příběh vás spolehlivě vyvede z komfortní zóny a doslova zmrazí veškeré vaše iluze.

---

Richard Douek
Richard Douek, nominovaný na cenu Brama Stokera, je autorem sérií Sea of Sorrows, Cesta kostí a Wailing Blade. Mimo jiné také napsal scénáře pro Wastelanders: Star Lord, Superman: Red and Blue a Teenage Mutant Ninja Turtles: Universe.

Narodil se a vyrostl v New Yorku. V současné době žije jen o kousek dál, za řekou Hudson, v Montclairu v New Jersey, kde pracuje i jako oceňovaný copywriter a kreativní ředitel v reklamní agentuře – když zrovna nepíše komiksy.


Alex Cormack
Alex Cormack je ilustrátor a animátor, mezi jehož díla patří kritikou oceňovaný Sink od ComixTribe Publishing, Red Dog od 451 media, oficiální prequel k filmu Hardcore Henry, Hardcore Akan od STX Entertainment a Bliss on Tap Publishing a také Sea of Sorrows od IDW Publishing. Pracoval také pro Adult Swim, Oni Press a KRS Comics.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Richard Douek
Kresba: Alex Cormack
Obálka: Alex Cormack
Překlad: Filip Štěpánek
Vydavatel: Mighty Boys
Formát: 17,7 x 26,6 cm, vázaná
Strany: 120
Rok: 2022
Vydání: první
EAN: 9788090793118

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: