Novinky

CRWECONské info

Crwecon 2023 je za rohem (10. 6.) a s tím souvisí:

- prodejna Arkham bude mít v sobotu 10. 6. ZAVŘENO!!!

- slevy na akci:

základní 20 %

při nákupu nad 2500,- 25 %

při nákupu nad 5000,- 30 %

(Slevy se nevztahují na série UKK a NHM a vybrané další, vesměs malonákladové tituly, na různá limitovaná vydání - tedy na věci, na které nejsou slevy ani na našem e-shopu). Naopak na Crweconu nebude možné využít věrnostních a jiných zákaznických slev!

- vysvětlení: zboží, na které se slevy nevztahují, se nezapočítává ani do základu. Tedy koupíte-li si řekněme běžné tituly za 2000 Kč a tituly UKK za 1500 Kč, dostanete slevu 20 % na 2000 Kč, přestože po celkovém součtu přesáhne vaše objednávka hranici pro slevu 25 %. (Důvodem je prostý fakt, že na akci není čas ani prostor na účetnické finesy.)

- novinky: v premiéře budeme na Crweconu prodávat následující tituly: Metabaron 2 ve vázané i brožované verzi, Legendy DC- Flashpoint,  Wika, Košík plný hlav

- na stánku bude možné platit kartou

- pokud si chcete zajistit, že si na conu budete moci koupit všechny žádané věci, doporučujeme si je nejpozději v úterý 6. 6.předobjednat na osobní odběr a s platbou na prodejně, a do poznámky uvést, že si přejete vyzvednout na CRWECONU. Objednávky připravíme a dovezeme na místo, kde budou na požádání vydány za ceny/slevy platné na Crweconu. Objednávky proto předem NEUHRAZUJTE!!

UPOZORŇUJEME, že vzhledem k množství nejen u Crwe vydaných titulů bude na akci nabídka široká, ale venkoncem velmi omezená, proto opravdu využijte možnosti předobjednávek! Vynasnažíme se vyřídit i objednávky došlé po termínu, ale upozorňujeme, že čím blíže pátku, tím menší je šance sehnat případně momentálně vyprodané zboží, takže prosíme ve vašem i našem zájmu, objednávejte co nejdříve!

- antikvariátní nabídku nebudeme na místě mít

- cca tři pracovní dny před a po Crweconu bude omezeno vyřizování objednávek jiných než na con, nicméně hned jak se probereme z komatu, pojede vše ve starých dobrých kolejích

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Změna slev

Asi nejsme první, kteří mají problémy se současnou inflací, zdražováním nejen knih, poklesem prodejů a dalšími neduhy. A rozhodně nejsme první, kteří hledají cestu k přežití, aby nemuseli „zavřít krám“. Většina toho se týká vnitřního chodu firmy, ale pár věcí bohužel zasáhne i zákazníky.

První změna bude pozitivní. Čtrnáctidenní dvacetiprocentní sleva na tituly Nakladatelství CREW bude prodloužena na věky věků. V podstatě všechny tituly s logem CREW si budete moci kdykoliv koupit se slevou 20 %, a také na ostatní nové zboží (s obvyklou výjimkou rarit a antikvariátu) budeme nadále dávat větší slevy, až 15 %.

Celkové zvýšení slev je ale vyváženo tím, že bude nutné snížit procenta slev pro věrné zákazníky. Už teď se prodávaly některé tituly za nákupní ceny (což nebyla zrovna výhodná obchodní strategie), a pokud bychom to nezměnili, tak se dostaneme opravdu pořádně přes. Tudíž jsme byli nuceni udělat změnu, aby byla procenta reálnější a přece jen nám něco zůstalo na zaplacení nájemného a lidí… ale snažili jsme se to udělat tak, abychom úplně neznevýhodnili věrné zákazníky, a ti stále měli (zaslouženě) lepší podmínky než v jiných obchodech. 

Co se tedy stane?

Systém věrnostních slev se upraví: slevu 5 % z již zlevněných titulů získají všichni nově registrovaní zákazníci, a sleva 10 % z již zlevněných knih a komiksů bude vyhrazena pro všechny, kteří u nás dosud „nasbírali“ věrnostní slevu nad 15 %. Což u titulů z Nakladatelství CREW činí skoro 30 %.

Omlouváme se, děkujeme za pochopení a doufáme, že u nás budete i nadále rádi nakupovat.

Za knihkupectví Arkham

Jiří Pavlovský a Filip Gotfrid