Doctor Who: Dávný čas

Kód: 028083
Neohodnoceno
298 Kč –10 %
Doctor Who: Dávný čas
298 Kč –10 % 268 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávný čas je novým příběhem odehrávajícím se ve vesmíru kultovního britského sci-fi seriálu Doctor Who s Dvanáctým Doktorem (Peter Capaldi) a Clarou Oswaldovou (Jenna Colemanová) v hlavních rolích.
Kniha je posledním dílem trilogie Kroniky Půvabu, do níž spadají již vydané díly Královská krev a Generace velkého třesku.

Phaeroni zmizeli již před miliony let. Cestovali napříč hvězdami po stezkách z času a prostoru a zanechali po sobě jen pár stop. Ale co se Phaeronům vlastně přihodilo? Někteří věří, že je vyhladila nějaká nezastavitelná síla… jiní tvrdí, že se vyhladili sami. Ale co když je ve skutečnosti zastihl mnohem strašlivější osud?
V daleké budoucnosti objeví lidstvo poslední phaeronskou stezku — a Doktor s Clarou se vydávají odhalit, kam tato stezka vede. Každý z výzkumného týmu ví přesně, po čem pátrat — ale pouze Doktor ví přesně, co naleznou.

Protože kromě Doktora nikdo nezná pravé tajemství Phaeronů: obludné tajemství, tak mocné a strašlivé, že muselo být pohřbeno v nejhlubším hrobu ve vesmíru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Trevor Baxendale
Cyklus: Kroniky půvabu
Obálka: Lee Binding
Překlad: Tomáš Oakland
Série: Doctor Who
Svět: Doctor Who
Vydavatel: Jota
Formát: 13,7 x 20,5 cm, vázaná
Strany: 272
Rok: 2017
Vydání: první
ČísloCyklu: 3
ČísloSérie: 10
EAN: 9788075651686
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: