Epos o panáčkovi

Kód: 027069
Neohodnoceno
265 Kč –9 %
Epos o panáčkovi
265 Kč –9 % 239 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pondělí většina lidí oprávněně nenávidí. Tohle ale budou nenávidět úplně všichni. Začíná den plný zločinu a násilí, na jehož konci bude prolita krev vinných i nevinných a duše města bude navždy pošpiněna. V ulicích totiž vypuká válka mezi speciální zásahovou jednotkou rytířů a podsvětím.
Především se ale vrací krvavý přízrak, kterým byly kdysi strašeny děti i dospělí - panáček.
Robert a David, bývalí přátelé spojeni temným tajemstvím, jsou jediní, kteří mohou zabránit totální zkáze. Jenže každý z nich čelí vlastním démonům... a minimálně jeden takový, duch Robertovy mrtvé milenky ovládající těla jako hračky, jim nehodlá nic ulehčovat...

Strhující akční sci-fi román, který vás vezme na okružní jízdu světem, kde přežijí jen ti nejsilnější ze silných - pokud budou mít štěstí!

---

Jaroslav Beznoska

Fantastické příběhy měl rád již od útlého dětství, a když se ve dvanácti letech dostal ke knihám Roberta A. Heinleina, tak si obzvláště zamiloval ty vědeckofantastické. Trvalo mu ještě pár let, než mu došlo, že ho nebaví jen číst, ale že je docela fajn si příběhy i sám vymýšlet. To mu vydrželo až na sám práh dospělosti, kdy se rozhodl jít studovat Historicko-literární studia na Univerzitu Pardubice. Tam se pod vedením vynikajících pedagogů Antonína Kudláče a Jiřího Studeného zlepšil v literární tvorbě natolik, že to začal brát vážně. Během studia také vznikly první kapitoly románu, který jste právě dočetli. Aby si ale přes tu serióznost udržel i trochu nadhledu, utekl z republiky a ve studiu historie a literatury pokračoval na slavné University College London. Během pobytu v Londýně začal pracovat na svém druhém románu, který nedávno dokončil. Na mnohasetstránkovém opusu průběžně pracoval poslední čtyři roky, během nichž vznikla drsná space opera, ve které není nouze o kosmické bitvy, obří i menší roboty, tvrdé a někdy i trochu natvrdlé hrdiny a samozřejmě také o trochu té romantiky. V současnosti má rozpracovaný prequel k Eposu o panáčkovi, který, pokud půjde všechno dobře, do konce roku snad dopíše. Prequel se bude odehrávat o devět let dříve a děj bude víceméně o tom, za jakých dramaticko-bláznivých událostí se Robert s Davidem seznámili. Netřeba zmiňovat, že jim při jejich námluvách budou věrně sekundovat všudypřítomný a neodmyslitelný pár, akce a humor.
Dalším projektem by mohl být horor.
Kromě psaní románů ještě čas od času přeloží nějakou tu divadelní hru od Susannah Finzi nebo si i nějakou sám napíše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Jaroslav Beznoska
Obálka: Žaneta Kortusová
Série: Edice Pevnost
Vydavatel: Epocha
Formát: 11,6 x 18 cm, brožovaná
Strany: 392
Rok: 2016
Vydání: první
ČísloSérie: 102
EAN: 9788075570291

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: