Hry s příběhem: Zločin a trest

Kód: 019075
Neohodnoceno
249 Kč –10 %
Hry s příběhem: Zločin a trest
249 Kč –10 % 224 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sborník fantasy povídek
Jaká je souvislost mezi kameny vrostlými do tváří druidů a brutálními vraždami žen v současném New Yorku? Co spojuje romantiku viktoriánské Anglie s drsnou realitou vězeňské planety v daleké budoucnosti? A co má společného sanatorium plné podvržených dětí a prastarý dub obrážející listím jen jediný den v roce?
Už od devadesátých let hrají v České republice stovky lidí RPG hry, které jim umožňují prožívat příběhy ve světech fantazie (nejznámější z těchto her je Dračí doupě). Přesto teprve nyní vychází sbírka povídek, která představuje všechny významné české RPG projekty na jednom místě.
Poprvé tak máte příležitost ochutnat, jaké příběhy můžete v herních světech od českých tvůrců prožít, s jakými bytostmi se v nich můžete setkat, kým se zde vy sami můžete stát.
Kniha však není určena jen hráčům - vždyť vyprávění příběhů je staré jako lidstvo samo. Společným tématem této sbírky je zločin a trest. A tak můžete napjatě sledovat, jak zestárlého vykradače hrobek dohánějí dávné hříchy, jak zlomyslní dokážou být britští skřítci nebo jak skončí setkání zraněného komtura rytířského řádu s ranhojičem, který
má důvod s jeho léčbou příliš nespěchat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: různí
Obálka: Roman Kýbus
Série: Hry s příběhem
Vydavatel: Mytágo
Formát: 11 x 16 cm. brožovaná
Strany: 362
Rok: 2011
Vydání: první
EAN: 9788025491003

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: