Inferium 2: Invaze - PŘEDOBJEDNÁVKA

Kód: 036916
Neohodnoceno
450 Kč –10 %
Inferium 2: Invaze - PŘEDOBJEDNÁVKA
450 Kč –10 % 405 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válka démonů s anděly se blíží! Kdo nakonec ovládne Peklo?

Válka proti vzbouřenému lidskému dobytku skončila, lidé jsou zpět v ohradách masokombinátů a život v Inferiu se vrací do starých kolejí. Rónan se po návratu z Pekla snaží zapomenout a opět žít. Jde mu to však ztěžka, neustále myslí na Amálku. Na židovskou holčičku, kterou sice vyrval ze spárů nacistů, ale záhy ji musel zanechat v Inferiu.
Přítomnost nevinné duše v Pekle přitom vychyluje rovnováhu, a zatímco démoni po kontaktu s lidskou technologií modernizují, Satan slábne a chřadne. Je třeba znovu otevřít portál do světa lidí a vrátit Amálku domů.
Avšak démoni netuší, že na tento okamžik čeká Azrael, vrchní velitel vojsk nebeské Demokratické republiky Eden, který se chystá s pluky andělů vtrhnout do Inferia a vzít si zpět vlast svých předků.

---

Roman Bureš (* 1975)
Rodák z Kladna miluje (kromě své rodiny) kočky a psy, jihovýchodní Asii, antický Řím a MMA. Dříve pracoval jako osobní strážce a vyhazovač v pražských klubech, bohaté životní zkušenosti nyní zúročuje ve svých knihách. S psaním začal poměrně pozdě, na sklonku roku 2011, kdy pouze hledal něco, čím by zaměstnal lenivějící mozek. Nevinná záliba mu nakonec přerostla přes hlavu, protože od toho okamžiku napsal již deset knih.
V Nakladatelství Epocha vydal fantasy román Inferium (2019), v němž Waffen-SS podniknou invazi do Pekla a změří síly se Satanovou legií. Jeho další kniha Říše (2020) se odehrává v alternativní minulosti, v níž nacisté vyhráli válku. V Planetě idiotů (2021) pak lidstvo musí čelit humánní apokalypse.
Roman Bureš se vyznačuje originálními náměty a vysokou úrovní zpracování textu, což se ukázalo i v povídkách O lidském dobytku z antologie Ve stínu Říše (2017), Nemesis ze sesterské Ve stínu apokalypsy (2018) nebo Vítejte v pekle v antologii Ve stínu magie (2019).

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Roman Bureš
Cyklus: Inferium
Obálka: Žaneta Kortusová
Série: Edice Fantastická Epocha
Vydavatel: Epocha
Formát: 11 x 18,1 cm, brožovaná
Strany: 680
Rok: 2022
Vydání: první
ČísloCyklu: 2
EAN: 9788027800704

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: