Já, robot: poslouchat

Kód: 023603
Neohodnoceno
389 Kč –10 %
Já, robot: poslouchat
389 Kč –10 % 350 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

2036: Robotická technologie se natolik rozvinula, že vzniklo množství umělých bytostí schopných vnímat a uvědomovat si sebe sama. Lidstvo se potýká s důsledky svého nejúžasnějšího výtvoru, a najdou se i tací, kdo mají s roboty své vlastní záměry: zotročení nebo úplné zničení.

Susan Calvinová vstupuje do druhého roku své praxe v nemocnici, když dojde k těžkému zločinu, jenž se jí silně dotkne. Ještě jako dítě ztratila matku při autohavárii, v níž byl těžce zraněn i její otec. Nyní si uvědomuje, že tato nehoda byla ve skutečnosti pokus o vraždu, zosnovaný jistou vládní frakcí, která si přála smrt jejích rodičů. Susan vždy tušila, že část americké vlády má v úmyslu ukrást práci jejího otce a zneužít ji pro vojenské účely. A zdá se, že tato frakce znovu povstala.

Susan se snaží překonat vlastní bolest a zmatek, a současně zvládat požadavky své lékařské praxe a studia. Zjišťuje však, že ji pronásledují fanatičtí odpůrci nových technologií, jejichž záměrem je vrátit lidstvo do doby temna, a k tomu ji ještě bedlivě sledují extremisté, kteří naopak pomocí vyspělé technologie usilují o genocidu. Susan teď musí oběma skupinám zabránit v dosažení jejich cíle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Mickey Zucker Reichertová
Cyklus: Já, robot
Obálka: Eric Williams
Překlad: Jana Rečková
Série: Edice Trifid
Vydavatel: Argo + Triton
Formát: 15,4 x 21,1 cm, vázaná s přebalem
Strany: 400
Rok: 2014
Vydání: první
ČísloCyklu: 2
EAN: 9788073877538

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: