Kamo 1: Dohoda s říší přízraků

Kód: 041155
Komiks Manga
Neohodnoceno
249 Kč –10 %
kamo1
249 Kč –10 % 224 Kč
Skladem

Ban Zarbo - černobílý manga komiks o smlouvě s druhým světem nikoliv o duši, ale o srdci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamo se narodil s nemocným srdcem a jeho život se pomalu chýlí ke konci. Že by smutný závěr příběhu, který ještě ani pořádně nezačal? Ale kdeže! S nezlomnou vůlí žít přichází nová příležitost v podobě nabídky – nové srdce výměnou za určitou službu. Taková dohoda se neodmítá. Co na tom, že bytost, která ji Kamovi nabízí, je veskrze přízračná?

 Na rozdíl od vrstevníků má Kamo jednu velkou nevýhodu. Selhává mu srdce. Jeho život je tak plný nejrůznějších omezení. Nemůže sportovat, jíst nezdravé jídlo, chodit do školy a vůbec dělat všechny ty věci jako normální dospívající kluk. Každý den je utrpení. Ale v okamžiku, kdy už se zdá, že se dalšího dne nedožije, přijde nečekaná nabídka. Přízrak jménem Crimson nabízí dohodu – daruje Kamovi nové srdce, pokud mu Kamo pomůže navrátit se mezi živé. To v sobě ovšem zahrnuje poměrně nebezpečnou aktivitu v podobě lovení jiných přízraků.

 Nakonec ale, kdo by nebral možnost zahrát si ještě jednou basketbal nebo ochutnat pořádně mastný burger, aniž by se musel bát, že kvůli tomu umře? Kamo s Crimsonovou nabídkou souhlasí a vkročí tak do světa, o jehož existenci neměl ani tušení. Do světa, kde se to přízraky jenom hemží. A Crimson, jeho nový společník, je sice v mnoha ohledech vtipný a poťouchlý, zato ale neváhá připravit o život kohokoli, kdo mu stojí v cestě…

 Připojte se ke Kamovi na výpravě za dobrodružstvím, na jejímž počátku nebylo nic jiného než odhodlání žít! Poznávání nových přátel, hledání svého místa v životě, poodkrývání Crimsonových tajemství a v neposlední řadě otázky ohledně toho, jak tenká hranice existuje mezi tím, co považujeme za dobré a špatné. Přízračná pouť začíná!

 

O autorce:

 Ban Zarbo se narodila v roce 1993. Je to Švýcarka s dominikánskými a italskými kořeny. Už jako malá věděla, že se chce stát mangakou a tenhle sen se jí později splnil: Kamo je její první publikovaná kniha, která vychází z příběhu KA-MO – Ban tenhle příběh publikovala online v roce 2014. Jako inspirace pro její nadpřirozené a duchařské mangy jí posloužily ságy a mýty z Karibiku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
Hmotnost: 0.23 kg
autor: Ban Zarbo
Cyklus: Kamo
Kresba: Ban Zarbo
Obálka: Ban Zarbo
Překlad: Eliška Škorpíková
Vydavatel: Zoner Press
Formát: 12,7 x 18,7 cm, brožovaná
Strany: 200
Rok: 2024
Vydání: první
ČísloCyklu: 01
EAN: 9788074136023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: