Kniha hrůzy (A)

Kód: 036412
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stav velmi dobrý.

Nezhasínejte světla… a pokud budete mít dost odvahy, otevřte tyto stránky a odhalte mrazivé lahůdky, které vás očekávají na stránkách Knihy hrůzy.
Stephen Jones, nejuznávanější současný britský editor v hororovém žánru, shromáždil díla mistrů hrůzostrašné literatury v antologii klasických krváků a moderní morbidnosti. Na těchto stránkách na vás čekají ti nejúspěšnější a nejzajímavější autoři současného hororu a temné fantastiky s výběrem povídek, jež staví na odiv bohatou rozmanitost našeho oblíbeného žánru, od klasického pulpového stylu přes současnější psychologické pojetí až k nejaktuálnějším trendům makabrozity, a při jejichž čtení se budete úzkostně dívat přes rameno, do skříní nebo pod postel.
Kniha hrůzy je antologie dosud nikdy nevydaných povídek a novel autorů rozkrývajících tajemství Temné strany, mezi nimiž najdete Stephena Kinga, Johna Ajvide Lindqvista, Ramseyho Campbella, Michaela Marshalla Smithe, Elizabeth Handovou, Caitlin R. Kiernanovou, Richarda Christiana Mathesona, Lisu Tuttleovou a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Stephen King, Michael Marshall Smith, John Ajvide Lindqvist, Ramsey Campbell, Dennis Etchison, Caitlín R. Kiernanová, Lisa Tuttleová, Richard Christian Matheson, Peter Crowther, Elizabeth Handová, Stephen Jones, Angela Slatterová, Brian Hodge, Robert Shearman, Reggie Oliver
Obálka: Les Edwards
Překlad: Milan Žáček
Série: Edice Noir
Vydavatel: Laser
Formát: 15,2 x 21,2 cm, vázaná s přebalem
Strany: 360
Rok: 2012
Vydání: první
ČísloSérie: 7
EAN: 9788071933618

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: