Mlhy Věčnosti

Kód: 020908
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
Mlhy Věčnosti
299 Kč –10 % 269 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Dokonce i Galenův otec se zřekl svého postu. Vzdal se víry v jiný svět, opustil Věčnost i liduprázdné mainské pobřeží a cestoval po světě jako voják.
Ale ve snovém světě zazněl bez povšimnutí varovný zvon. Nyní se v hlubinách probudili přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby dospěly ke konci. Do našeho světa vtrhlo vojsko bájných nestvůr a Galen s přáteli s nimi začali bojovat. Kvůli bitvě s nesmírnou temnotou se vrátil dokonce i jeho otec. Síly světla se shromáždily ve Věčnosti, a ta musí nápor ustát, jinak bude vše ztraceno.
John C. Wright je jedním nejvýznamnějších talentů nového století a jeho debutová SF trilogie Zlatý věk si vysloužila nadšené recenze. Nyní v Mlhách Věčnosti navazuje na výjimečný fantasy román Poslední Strážce Věčnosti, vzrušujícím příběhem, který nadchne všechny své čtenáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: John C. Wright
Cyklus: Válka snů
Obálka: Justin Sweet
Překlad: Roman Tilcer
Série: Edice Moderní díla fantasy
Vydavatel: Laser
Formát: 13 x 20cm, brožovaná
Strany: 352
Rok: 2012
Vydání: první
ČísloCyklu: 2
EAN: 9788071933564
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: