Mýty 20: Kamelot

Kód: 039024
Neohodnoceno
749 Kč –20 %
myty20
749 Kč –20 % 599 Kč
Skladem

Bill Willingham, Mark Buckingham a další - celobarevný komiks o dalších osudech pohádkových mýtů v nepohádkovém světě, ale i v jiných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚJ OZÝVÁ.

Největší hrdina Mýtova, Velký zlý vlk, je mrtvý. Jeho manželka Sněhurka bodla Wolfiho hanebného vraha do srdce. A jedno z jejich dětí je teď novým Severákem, s veškerou mocí a povinnostmi, které bohu náleží. Ano, pro obyvatele Mýtova začíná nové a podivné období. A to je ta nejvhodnější chvíle oprášit staromódní styl krále Artuše! Sněhurčina sestra Růženka, která je nyní avatarem Naděje, je přesvědčená, že hrstka rytířů v zářivých zbrojích je přesně to, co teď nesčetné mytické světy potřebují. Buduje proto nový Kamelot, z popela toho starého, a potřebuje k tomu pár (tisíc) dobrých hrdinů. Aby se však mohla stát moderní legendou, bude muset Růženka použít síly, o kterých ani nevěděla, že jimi vládne – a stvořit si nepřátele, které nebude schopná porazit. Protože kdykoliv a kdekoliv se objeví Kamelot, nese s sebou zároveň semínka své vlastní zkázy...

Taste meče a přísahejte věrnost knize Mýty: Kamelot, obsahující sešity 130–140 série Mýty, které pro vás vytvořili Bill Willingham, Mark Buckingham, Steve Leialoha a celá plejáda dalších tvůrců od kulatého stolu talentů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Bill Willingham
Cyklus: Mýty
Kresba: různí, Mark Buckingham
Obálka: Daniel Dos Santos
Překlad: Ľudovít Plata
Svět: Mýty
Vydavatel: CREW
Formát: 16,5 x 25 cm, brožovaná
Strany: 256
Rok: 2023
Vydání: první
ČísloCyklu: 20
EAN: 9788076792586

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: