Nový svět

Kód: 021060
Neohodnoceno
395 Kč –9 %
Nový svět
395 Kč –9 % 356 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečné komiksové album beze slov. Co dokáže tolik lidí přimět k tomu, aby vše opustili a sami bez rodiny a přátel se vydali na cestu do tajemné země, v níž je vše bezejmenné a budoucnost nejistá? Grafický román zachycuje příběh každého přistěhovalce, uprchlíka či vysídlence a zároveň je poctou všem, kdo takovou cestu podnikli. Jedna z těch vzácných knih, které oslovují čtenáře od 10 do 100 let.


PETR SÍS o knize Nový Svět:
\"Když Shaun Tan vycházel v Americe, požádali mě, abych k této knize něco napsal. Polekal jsem se, jak je ten příběh dobrý a zároveň podobný něčemu, co jsem sám zažil - nebo bych sám rád nakreslil. Od té doby jsem měl možnost si knihu mnohokrát prohlédnout, prolistovat a přečíst a zjistil jsem, kolik toho obdivuji, kolik toho sdílím, a jak moc bych si přál, aby někdo vysvětlil \"mým\" lidem, jaké to je být přesídlencem, odchodlíkem, znovučlověkem bez toho zamatlaného slova \"emigrant\". Aby to vysvětlil jako někdo od nikud, uvěřitelně, a přece fantasticky. Koneckonců my všichni jsme pouze návštěvníky na téhle planetě.\"

BRIAN SELZNICK (autor Velkého objevu Hugo Cabreta):
\"Krásná kniha. Oceňuji, jak mi postupně docházelo, že podobně bizarním způsobem může svůj nový domov vnímat každý imigrant… Všechno je odlišné, děsivé a zároveň kouzelné. Nádherné kresby spojují cit pro neznámo i nekonečný detail. Výborně!\"

JEFF SMITH (autor Kůstka):\"Neuvěřitelně nápaditý grafický román zachycující atmosféru dobrodružství a zázraků, která provází příjezd do zářícího neznámého města. Příběh vyprávěný beze slov, ale s velkým vypravěčským talentem.\"

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Shaun Tan
Kresba: Shaun Tan
Obálka: Shaun Tan
Série: Raketa
Vydavatel: Labyrint
Formát: 24,2 x 31,6 cm, vázaná
Strany: 128
Rok: 2018
Vydání: dotisk prvního
ČísloSérie: 18
EAN: 9788086803210
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: