Nutné zlo

Kód: 028263
Neohodnoceno
378 Kč –10 %
Nutné zlo
378 Kč –10 % 340 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strhující závěr románového triptychu, ve kterém si Otčina Roberta Harrise podává ruku s Alanem Moorem. Londýnský Westminster 12. května 1940. Druhá světová válka nabírá na obrátkách. Už podruhé.
Raybould Marsh, jeden z nejlepších britských agentů, se přenesl do nové časové linie – je to poslední zoufalý pokus zachránit alespoň jediný z možných světů před lovecraftovskými monstry, kterým podlehla Marshova původní realita. Pokud má dojít k jejich porážce, nesmí na Zemi zůstat ani stopa po nadlidech stvořených nacistickou vojenskou mašinerií. Pozornost hrůzných přízraků žijících mimo čas a prostor totiž přitáhli k lidstvu právě oni…
Na své cestě za vítězstvím si Marsh bude muset především poradit s Gretel, nejmocnějším z výtvorů německého profesora von Westarpa. Díky svým schopnostem ví Gretel i v nové časové linii o všem, co se událo v Marshově zničeném světě, a pokusí se mu dokončení jeho úkolu překazit. Je odhodlaná přežít – a to navzdory tomu, že každé větvení reality, které dosud byla schopná předpovědět, končilo její smrtí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Ian Tregillis
Cyklus: Milkweed Triptych
Obálka: Tom Sanderson
Překlad: Pavel Bakič
Série: Edice Fantastika
Vydavatel: Argo
Formát: 14,6 x 20,5 cm, brožovaná
Strany: 364
Rok: 2017
Vydání: první
ČísloCyklu: 3
ČísloSérie: 76
EAN: 9788025722220

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: