Punisher MAX: Frank

Kód: 033121
Neohodnoceno
349 Kč –10 %
Punisher MAX: Frank
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo je Frank Castle?

Ve Vietnamu to byl netvor. Beze stopy výčitek rozstřílel lidi na kusy. Ale Vietnam skončil a Franka poslali domů. A něco v něm zůstalo chladné a temné.
Žena i děti mu připadali cizí, jejich dům byl jako neznámé území. I když byl zase s rodinou, nedokázal nikomu opětovat lásku a jen se snažil udržet na uzdě svoje násilné popudy.
Sebral Franku Castlovi Vietnam život? Co se vlastně dělo v té krátké době mezi tím, když se Frank vrátil, a oním osudným dnem v Central Parku, kdy se zrodil Punisher?
Teď Frank nemůže z nemocničního pokoje, ve kterém skončil po brutálním střetu s Bullseyem, a je raněný ve více ohledech toho slova. Musí se pustit do dlouhého a bolestivého uzdravování – a nejde jen o jeho zpřelámané tělo, ale i o jeho strašlivě zjizvenou duši. A aby to dokázal, musí se postavit nejtemnějšímu tajemství své minulosti – tajemství, o kterém doufal, že zůstane skryté navždy.
Ale ve věznici s maximální ostrahou po něm všichni grázlové jdou – a dostat ho chce obzvlášť jeden. Big Jesus chce Punishera sám pro sebe, i kdyby měl vyvolat vzpouru, aby se k němu dostal. Sebere se Frank dost na to, aby mohl bojovat o život, anebo je jeho válka opravdu u konce? PUNISHER MAX: FRANK napsal Jason Aaron (Wolverine, Skalpy) a nakreslil Steve Dillon (Punisher, Preacher) a obsahuje příběhy č. 12–16.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Jason Aaron
Kresba: Steve Dillon
Obálka: Dave Johnson
Překlad: Richard Podaný
Série: Punisher MAX
Svět: Punisher
Vydavatel: BB art
Formát: 17 x 25,7 cm, brožovaná
Strany: 116
Rok: 2020
Vydání: první
ČísloSérie: 14
EAN: 9788075953391

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: