Služebník Temného boha

Kód: 020389
Neohodnoceno
369 Kč –10 %
Služebník Temného boha
369 Kč –10 % 332 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Život kolonistů na nově osídleném území většinou nebývá lehký, tím spíše, když se jedná o členy porobeného národa žijícího v područí vítězných kmenů. Jako by nestačil samotný boj s neznámým prostředím plným odkazů dávné minulosti a nutnost čelit nájezdům barbarských Kostěných obličejů, Koramité v Nové zemi musí nyní čelit dalšímu problému – obvinění, že se mezi nimi nacházejí požírači duší.
Ve světě, ve kterém žije mladík Talen, mohou být dny lidského života sklízeny, kupovány a kradeny. Pouze Obdaření, kteří vládnou jednotlivým zemím, a požírači duší, zvrhlé bytosti sloužící Temnému bohu, které kradou duše lidem i zvířatům, znají tajemství této moci. Nyní se však Obdařený v Talenově zemi ztratil a požírači duší volně chodí mezi lidmi.
V houstnoucí atmosféře podezřívavosti a rasové nesnášenlivosti nezbývá Talenovi nic jiného, než svést nelehký boj s vlastním nitrem i bezprostřední hrozbou smrti. Polapený v síti lží a prastarých tajemství musí teprve přijít na to, kdo je tím skutečným nepřítelem...

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: John Brown
Cyklus: Temný bůh
Obálka: Raymond Swanland
Překlad: Ĺudovít Plata
Série: Moderní díla fantasy
Vydavatel: Laser
Formát: 13 x 20 cm, brožovaná
Strany: 440
Rok: 2012
Vydání: první
ČísloCyklu: 01
EAN: 9788071933496
ČísloSérie: 09

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: