Stranger Things: Příběhy z Hawkinsu

Kód: 041279
Sci-fi Komiks
Neohodnoceno
299 Kč –20 %
stpribzhawk
299 Kč –20 % 239 Kč
Skladem

Jody Houserová a různí kreslíři - celobarevné komiksové příběhy doplňující život v sérii Stranger Things.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme vám soubor zbrusu nových příběhů vpletených do osnovy děje populární netflixovské série! Objevte tajemství utajených příběhů z Hawkinsu v Indianě.

Na první pohled budí Hawkins dojem městečka, kde se nikdy neděje nic výjimečného, ale pak se na podzim roku 1983 vydají dva lovci jen tak s puškami a kartonem piv do okolních lesů a stanou se kořistí hrůzostrašné příšery. Dále tady máme zmizení Barb Hollandové, kterému bude Murray Bauman schopen přijít na kloub jen v případě, že se dokáže osvobodit z okovů vlastní podezřívavé mysli. Nezapomeňme na školní filmový projekt, který poskytne Robin Buckleyové možnost pracovat s osobou, do které je zamilovaná… ale co když to celou city opředenou situaci jen ztíží? A nakonec začne z nepochopitelných důvodů uhnívat letošní úroda dýní, což přivede spor mezi dvěma rodinami až k pomyslnému bodu varu.

Spolu s Jody Houserovou se do Hawkinsu vydávají také kreslíři Caio Filipe (Stranger Things: Summer Special, Nightwing), Sunando C (End After End), Giorgia Gio Spositoová (Lunar Room, Dr. Who), kolorista Dan Jackson (The Strain, Hellboy: Weird Tales) a letterer Nate Piekos (The Umbrella Academy, Black Hammer).

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
Hmotnost: 0.271 kg
autor: Jody Houserová
Kresba: různí, Caio Filipe
Obálka: Kyle Lambert
Překlad: Kateřina Tichá
Svět: Stranger Things
Vydavatel: CREW
Formát: 16,8 x 25,8 cm, brožovaná
Strany: 96
Rok: 2024
Vydání: první
EAN: 9788076795549

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: