Tanec papírových draků

Kód: 036651
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
Tanec papírových draků
299 Kč –10 % 269 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na první pohled panoval zákon, řád a systém. Občas ale někdo musel někoho střelit do hlavy. Občas někdo musel řádu a systému amputovat prst, aby celé tělo nezemřelo na infekci. To byla naše práce. Dělali jsem věci, které se dělat nesměly, ale musely. Které byly často zavrženíhodné, ale naprosto nezbytné. Které nezřídka byly v naprostém rozporu s tím, co jsme chtěli, ale nám to nevadilo, protože tohle my prostě dělám. Řešíme problémy.
Nejsme normální. Nikdo normální by se nikdy nenechal nalejt k policii, ale my jsme extrém. Práce, co děláme, je špinavější než dvouhvězdičková štětka a za vrchol sociálního vyžití považujeme pozdravení se s někým, kdo si v posledních dvou hodinách nečistil zpod nehtů krev. Jsme PSZÚ – Policejní Sledovací a Zásahový Útvar (nebo taky Parta Slizkých Zkurvených Úchylů – což je vzhledem k tomu, že mezi námi jsou sériový vrah, pedofil, žhář, sadistka, nerd a další hříčky přírody, tak nějak přesnější). Vrána k vráně sedá – a my jsme hejno bílých vran. Neměli nás hledat, neměli nás najít, ale hlavně si neměli myslet, že jim tohle může projít! Je jedno, že jde o sektu převtělujících se telekinetiků, my totiž přicházíme s tou největší opthalmo-stomatologickou lekcí všech dob – oko za oko, zub za zub.

---

Mgr. Petr Brožovský (*1992)
Plzeňák v jistých kruzích známý pod přezdívkami Pedro nebo Švéd. Víří vody advokacie jako obhájce v trestních věcech a je mistrem České republiky ve slam poetry. Sběratel knih, organizátor larpů, nadšený střelec, nevyslyšený hudebník a obávaný i milovaný dungeonmaster.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Petr Brožovský
Obálka: Žaneta Kortusová
Série: Edice Fantastická Epocha
Vydavatel: Epocha
Formát: 11 x 18 cm, brožovaná
Strany: 400
Rok: 2022
Vydání: první
EAN: 9788027800568

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: