Terra nullius

Kód: 024526
Neohodnoceno
368 Kč –10 %
Terra nullius
368 Kč –10 % 331 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co znamená být lidmi? A jak dlouho jimi ještě zůstaneme?Příběhy vyprávějí o lidech, ať už je hrdinou člověk nebo mimozemšťan, robot či zvíře. Sci-fi je ovšem výjimečná tím, že tvoří a rozvíjí definici, co vůbec znamená být člověk, dostává postavy na samou hranici lidství a mnohdy ji i překračuje.

Setkáte se tu s příběhy, jejichž autoři se nebáli dojít až do
neprozkoumané země nikoho za lidstvím. Každý je jiný a originální, ale přinejmenším jedno mají společné – dechberoucí fantazii. Vydáme se s nimi do světa tajných služeb, nebezpečné archeologie a biotechnologií, na samou hranici Sluneční soustavy ke členům chystané první mezihvězdné výpravy, mezi bytosti obdařené docela jinými právy než běžní lidé, nečekané průkopníky nových technologií, za fascinujícími kosmickými fenomény i k lidem válčícím o přežití, o záchranu a pomstu – nebo naději na poznání.

Antologie českých sci-fi povídek žánru „biologické science fiction“, které se věnují tématu transhumanismu ve všech jeho myslitelných podobách. Inteligentní, přemýšlivá a velmi čtivá díla těch nejlepších.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Karolina Francová, Lucie Lukačovičová, Julie Nováková, Tomáš Petrásek, Martin Gilar, Alexandr Kazda, Petra Pecharová, Hanuš Seiner, Tomáš Dostál
Obálka: Jakub Javora
Série: Edice Brokilon Alternativa
Vydavatel: Brokilon
Formát: 14,3 x 22 cm, vázaná s přebalem
Strany: 336
Rok: 2015
Vydání: první
EAN: 9788074562563

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: