Tisíciletý démon

Kód: 030565
Neohodnoceno
288 Kč –10 %
Tisíciletý démon
288 Kč –10 % 259 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V údolí mezi dvěma horskými hřebeny se v rudém přísvitu rozkládá město. Krouží nad ním draci, v parcích hřadují harpyje a v ulicích loví hydry, gryfové a bazilišci. Životy lidí řídí čtveřice požehnání a prokletí, která Česko změnila v srdce světa.

Požehnání dlouhého života a zdraví zaručuje každému život bez chorob a v plné síle, požehnání prosperity dává nový rozměr přísloví o zlatých českých ručičkách, prokletí nepoctivých přináší trest každému, kdo se dopustí zločinu, a ochranné prokletí zajišťuje bezpečí země před útokem zvenku. Česko obstálo ve Druhé české válce. Moc přebírá Jan Rener, mladý a progresivní mág. Rozšiřuje území státu, navazuje nové mezinárodní vztahy, ukončuje magický teror obyvatelstva. Je oblíbený a úspěšný. Zdá se, že pod jeho vládou země vstupuje do zlatého věku.

A přece musí čelit nečekanému útoku, když přímo v hlavním městě dojde k vraždě. S pomocí svého bratra Nataniela se snaží najít pachatele a obnovit prokletí nepoctivých, zatímco k Česku se ze všech stran stahují nepřátelé, kteří cítí jeho slabinu.

Tisíciletý démon přichází.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Karolina Francová
Cyklus: Purpurová noc
Obálka: Lukáš Tuma
Série: Edice Brokilon Alternativa
Vydavatel: Brokilon
Formát: 13,8 x 21,3 cm, brožovaná
Strany: 296
Rok: 2018
Vydání: první
ČísloCyklu: 2
EAN: 9788074564024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: