Třináct dnů guerilly

Kód: 034544
Neohodnoceno
398 Kč –10 %
Třináct dnů guerilly
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přímé pokračování románu „Šedá zóna“ líčí třináctidenní guerillu, která se průběhem podobá bleskové partii pokeru, v níž všichni hrají falešně. Bezostyšně švindlují a porušují zákony, aby maximálně zlepšili své šance. Blufují dezinformacemi a vysílají kosmické lodě do mnoha vzájemných srážek.

Fighové ještě před zahájením klání přišli o své hlavní trumfy. Odkryly se jejich plány na nastolení diktatury ve Sluneční soustavě a zůstal jim jediný passapertor, pohon umožňující rychlé lety s pomocí mikroskoků. Vytáhnou ale pilotní esa. Jejich oponenti, za něž bojuje Avien Helm, sice zaujali lepší výchozí pozici úspěšnou abordáží lodi Aviwenorepe, ale mají jen dva nevycvičené piloty, kteří umí využít passapertory, avšak s elitními letci fighů se nemohou měřit.

Partie guerilly se musí sehrát rychle. Jejímu prodloužení nepřejí finančníci, kteří svorně lobbují za rozhodující bitvu, protože se děsí ekonomických ztrát při delší poziční válce. A blíží se i zkušení kosmičtí veteráni, kteří pátrají po osudu Aviwenorepe. Mají své vlastní zájmy a po příletu nejspíš vsadí na ty úspěšnější, a proto je třeba včas rozhodnout o tom, kdo to bude.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Richard Šusta
Cyklus: Válka memů
Obálka: Lukáš Tuma
Série: Edice Evropská space opera
Vydavatel: Brokilon
Formát: 11,4 x 17,4 cm, brožovaná
Strany: 544
Rok: 2020
Vydání: první
ČísloCyklu: 2
EAN: 9788074565069

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: