Trojka

Kód: 038037
Neohodnoceno
528 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třístovka hrdinných Sparťanů směle a rozhodně kráčí vstříc svému cíli. Krvavě rudé pláště vlají ve větru, naleštěné přilbice a štíty září na slunci. Meče a kopí v pohotovosti. Hlas nesený větrem šeptá „Toto je Sparta“ a „Jdi, poutníče, a zvěstuj Lakedaimónským, že my tu mrtvi ležíme, jak zákony kázaly nám.“ Jenže tato třístovka reků nekráčí k Thermopylům, ale vydává se po stopách tří heilótů, otroků, kteří měli tu drzost postavit se svým pánům. A ti neznají slitování. Trojka se tedy bude muset postavit třístovce v jejich vlastní verzi bitvy u Thermopyl. Třístovka dál neochvějně kráčí vstříc dalšímu vítězství. Anebo ne?

---

Kieron Gillen

Kieron Michael Gillen je britský komiksový scénárista a bývalý videoherní a hudební novinář, držitel několika cen Hugo, Eagle Award a British Fantasy Award. V komiksu je Gillen známý díky sériím Phonogram a The Wicked + The Divine, které vytvořil společně s výtvarníkem Jamiem McKelviem a které vydalo nakladatelství Image, a také díky řadě projektů pro Marvel, jako jsou Journey into Mystery, Uncanny X-Men, Young Avengers a Eternals. V oblasti videoherní žurnalistiky se proslavil vytvořením manifestu New Games Journalism. Žije v Londýně.

 

Ryan Kelly

Ryan Kelly je americký ilustrátor, malíř a komiksový výtvarník, který se podílel na sériích jako Lucifer, Knihy magie a Northlanders (všechny DC Comics), a také na sérii Local (Oni Press) a dalších. Vedle komiksové tvorby také pořádal několik výstav svých malířských prací a vytvořil i ilustrace pro časopisy Time Magazine a Rolling Stone. Se svou ženou, třemi dětmi a psem žije a tvoří v Minnesotě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Kieron Gillen
Kresba: Ryan Kelly, Jordie Bellaire
Obálka: Ryan Kelly
Překlad: Filip Štěpánek
Vydavatel: Mighty Boys
Formát: 17,5 x 26,6 cm, vázaná
Strany: 184
Rok: 2022
Vydání: první
EAN: 9788090793132

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: