NHM 4 - Hawkeye

Kód: 026998
Neohodnoceno
249 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZOR: Poslední kusy, mohou být vybalené z igelitu a/nebo mírně opotřebované z distribuce.

Hawkeye je nejlepší lučištník světa. Hrdina, který dokázal obstát mezi nejsilnějšími bytostmi vesmíru vyzbrojený jenom tou nejjednodušší zbraní. I když jeho cesta k roli hrdiny nebyla snadná, jeho činy se staly zdrojem mýtů. V knize, ve které přetiskujeme jeho první minisérii napsanou a nakreslenou legendárním Markem Gruenwaldem, spolu s dalšími klasickými příběhy, najdete všechno, co byste se o Hawkeyovi chtěli dozvědět.

POZOR! Edice UKK i NHM jsou levné edice, u kterých není kladen takový důraz na kvalitu vydání ani na distribuci. Dochází proto k drobným chybám spočívajícím v ne úplně přesném vytištění hřbetu, naražení, či poškrábání obálky, často před zatavením do igelitu, ale často také při distribuci a následné redistribuci remitendy z trafik.
Očividné vadňáky vracíme nakladateli, ale pokud bychom měli nabízet jen naprosto bezvadné kusy, prodávali bychom tak pětinu dodávaného množství a nemohli doobjednávat vyprodané svazky. Při objednávce proto prosím zvažte své nároky a případně nás raději navštivte a vyberte si osobně. (Často je také na výběr pouze mezi různě poznamenanými výtisky.)
Děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Arkham
autor: Stan Lee, Mark Gruenwald
Kresba: Don Heck, Dick Ayers, Mark Gruenwald
Obálka: neuvedeno
Překlad: Ľudovít Plata
Série: Nejmocnější hrdinové Marvelu
Svět: Hawkeye
Vydavatel: Hachette
Formát: 17,6 x 26,7 cm, vázaná
Strany: 152
Rok: 2016
Vydání: druhé
EAN: 9772421639039

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: